Суспільство

Вінничани повезли допомогу в зону АТО: бійцям – продукти, дітям – книги й іграшки

7 липня 2017, 13:34

 7 липня волонтери з Вінниччини повезуть на Схід допомогу, яку збирали всім регіоном. Вантаж доставлять для бійців у Пісках, Майорську, Авдіївці, Троїцькому, Бердянську.

Про це Вінниця.info розповів Володимир Маліцький.

«На передовій будемо завтра. Веземо копчені кури, водичку, іменні передачі хлопцям з дому, обереги. Також овочі, фрукти15 великих пирогів з ягодами спекла моя дружина. Всього близько тонни вантажу», - говорить вінничанин.

Окрім смаколиків, зібрали ще й чимало книг та іграшок для малечі. Волонтери запевняють, що для порятунку майбутнього сьогодні потрібно працювати з молоддю, яка живе на окупованих територіях.

«Коли ми в Авдіївці збирали патріотично налаштовану молодь, то вийшло всього 20 дітей. Саме заради них треба працювати. Ви не уявляєте, на скільки важко вийти, коли знаєш, що батько твого товариша служить в «ДНР». А ти ідеш на український мітинг…. Про це будуть знати всі. І ти будеш завжди під прицілом. Треба бути дуже відважним, щоб зробити такий крок», - зазначає голова відокремленого підрозділу Громадської Спілки «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Валентина Вельган.

Книги передавали із дитячих садочків та шкіл.

«Смаколики – це дуже доречно, дуже тішить, позитивно, але головне - історія… «Роксолана» Павла Загребельного – стара книжка, яку гортали багато сотень людей, принесе дуже велику користь тому, хто прочитає», - додає жінка. 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО 
Матеріали по темі