Суспільство

Вінничани повезли Президенту Литви прапор з передової і лист від родичів полонених бійців

11 квітня 2017, 12:12

 11 квітня вінничани вирушили до Литви, щоб передати Президенту Далі Грибаускайте прапор від українських захисників. Саме так бійці вирішили подякувати за постійну підтримку рідної держави. Свої підписи і побажання воїни писали на стязі, виготовленому на замовлення. Він скомпонований з двох символів: українського та литовського.

Про це розповіла волонтер з Теплика Ольга Іващук.

«Прапор підписували наші бійці на передовій з побажаннями для Президента Литви. Ідея виникла в наших захисників, адже вони слідкують за новинами і знають, що президент Литви підтримує Україну і бажає якнайшвидшого настання миру, закінчення війни.

Стяг побував на передовій Донецької і Луганської областей», - сказала вона.

Зовсім недавно про прапор дізналися з Литовському Посольстві. Вінничан запросили в гості.

«Два місяці тому нам подзвонили з Посольства, вони дізналися, що є такий прапор, і запросили, щоб ми приїхали і особисто вручили Президенту.

Ми також хочемо довідатися до наших хлопців, які проходять там реабілітацію. Матимемо і зустріч з литовськими волонтерами», - додав голова Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

Ольга Іващук і Анатолій Слівінський

Свій підпис на прапорі поставив і міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Вінничани везуть до Листви не лише стяг і подарунки. Волонтери  мають ще одну важливу місію – рідні полонених і безвісти зниклих бійців написали листа, в якому просять допомогти звільнити їх чоловіків, синів і батьків…

«Ми будемо просити Далі Грибаускайте, щоб вона по можливості сприяла вирішенню питань звільнення заручників, щоб вона була нашим «рупором правди». Щоб на всіх можливих зустрічах із зарубіжними політиками, дипломатами, представниками різних організацій вона стан речей в Україні із звільненням заручників. Наші хлопці стали заручниками політичних махінацій», - зазначила волонтер Валентина Вельган. 

Валентина Вельган

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО допомога 
Матеріали по темі