Суспільство

Вінничани, позбавлені батьківського піклування, побували на екскурсії в дельфінарії

25 червня 2015, 13:29

 Під час літніх канікул працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Вінниччини опікуються дозвіллям дітей, які потребують особливої уваги та допомоги. Цього разу для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з прийомних сімей організували екскурсію до Хмільницькому дельфінарію.

Про це інформує сектор зв’язків з громадськістю УМВС Вінницької області.

За словами директора спортивно-оздоровчого комплексу Бориса Когута, з допомогою дельфінотерапії проводиться лікування дітей, а з недавнього часу дельфіни надають допомогу бійцям АТО, які потребують психологічної реабілітації.

Гості дельфінарію були в захваті від показаного шоу з дельфінами. Діти взяли участь в конкурсі на кращу назву малюнку у виконанні дельфінів.

- Подарувати позитивні емоції дітям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, пов’язаних з відсутністю батьківського піклування, чи  адаптації до нових прийомних родин – одне з головних завдань, якими переймаються працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей, - каже його керівник Ігор Пороховий. Під час літніх канікул ми організовуємо корисне дозвілля для найбільш вразливих категорій дітей, які потребують нашої додаткової уваги та піклування, проводимо правовиховну роботу у дитячих таборах відпочинку.

ВИННИЦА.info

Теги: діти екскурсія 
Матеріали по темі