68

0

Вінничани привезли 7 медалей з турніру по бойовому самбо

Вінничани – переможці у ІІ Всеукраїнському турнірі по бойовому самбо

Нещодавно вінничани вихованці ГО «Дитячий клуб бойових мистецтв «Козак» взяли участь у ІІ Всеукраїнському турнірі по бойовому самбо, що проходив у смт. Фрунзівка Одеської області. Вінничани здобули 7 медалей на турнірі.

Про це повідомляє Погребищенська районна державна адміністрація.

В результаті проведених боїв, «Козаки» здобули 7 медалей, а саме: 2 золотих (Романюк Володимир та Бердиш Іван), 3 срібних (Кириченко Дмитро, Романюк Роман та Семко Святослав) та 2 бронзових (Стадник Євген та Ситор Володимир).

Не вистачило лиш однієї медалі, щоб Клуб «Козак» зайняв третє почесне місце у командному заліку (7 команд).

Вінничанин Дмитро Кириченко  отримав грошову премію за «Гідний поєдинок», провівши його з дворазовим призером Чемпіонату Світу по бойовому самбо, срібним призером Чемпіонату Європи по бойовому самбо.