Місто

Вінничани просять мерію не переносити протитуберкульозний диспансер до лікарні на Старому місті

22 травня 2016, 09:32

 Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2, який на балансі Вінницької облради, планують реорганізувати і передати на баланс міста. На сайті місцевих петицій вінничани зареєстрували звернення в якому просять Вінницьку міську раду не переносити диспансер, який зараз знаходиться на вул.. Мічуріна на Старе місто, де поруч лікарні і дитсадок.

Петиція за три дні набрала 355 підписів з 350 необхідних.

«Закриття Обласного протитуберкульозного диспансеру № 2 в районі П’ятничан та його перенесення на Старе місто у Міську клінічну лікарню №3 є грубим порушенням санітарних норм щодо розміщення таких установ, оскільки дане приміщення немає окремої каналізації та інших комунікацій, прилегла територія немає лісової чи паркової зони. Проте поруч знаходяться Пологовий будинок №3, Міська лікарня «Центр матері та дитини», дитячий садочок №38, центр первинної медико-санітарної допомоги та густозаселений житловий масив», - зазначено у зверненні.

Довідка.

Вінницький міський протитуберкульозний диспансер був створений у 1922 році для надання спеціалізованої протитуберкульозної допомоги жителям м. Вінниці. В його складі були поліклінічне та стаціонарні відділення ( територія Пятничанського парку, одночасно з обласним протитуберкульозним диспансером ).

В 1976 році, після введення в дію нового обласного протитуберкульозного диспансеру за адресою 7 км. Гніванського шосе, стаціонарні ліжка міського тубдиспансеру були передані до його складу. Міський протитуберкульозний диспансер продовжував своє функціонування, як амбулаторно – поліклінічний заклад, що надавав допомогу жителям обласного центру.

В 2006, відповідно до рішення Вінницької обласної Ради на базі Вінницького міського протитуберкульозного диспансеру було створено комунальний заклад «Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2»

Протитуберкульозний диспансер являється спеціалізованим протитуберкульозним закладом є закладом вторинного рівня, який надає амбулаторно медичну допомогу.

Заклад укомплектований висококваліфікованим персоналом. Із 24 лікарів, які працюють в диспансері, 16 мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – першу, 1 лікар – другу. З 30 працівників середнього медичного персоналу 16 атестовано на вишу кваліфікаційну категорію, 2 – на першу, 2 – на другу.

ВИННИЦА.info

Теги: реорганізація диспансер 
Матеріали по темі