Місто

Вінничани просять мерію встановити на зупинках знаки «Заборона паління»

1 червня 2017, 10:17

 31 травня громадянин Артур Покорський зареєстрував петицію, в якій просить встановити знаки на зупинках громадського транспорту «Заборона паління».

Відповідне звернення зареєстровано на сайті місцевих петицій.

Станом на 10 годину, 1 червня петиція зібрала 31 підпис, з 350 необхідних.

«Встановити на зупинках громадського транспорту знаки «Заборона паління», (великим лого перекреслена цигарка) назва статті, а також нижче допис «не палити в радіусі 20-ти метрів від зупинки» ).

Кожного дня на всіх зупинках нашого міста є безліч людей які нехтують законами, здоровим глуздом, мораллю та совістю. Палять на зупинках де поруч з ними стоять діти, вагітні жінки, люди похилого віку та інші. Це наражає на небезпеку усіх хто стоїть в радіусі 10-20 метрів. Адже вітер може понести усю цю гидоту, сморід та дим на людей. Це шкодить здоров'ю, показує негативний приклад школярам, псує настрій, а також чисте повітря.

Так у нас є закони які це забороняють, але ніхто цим не займається, тому саме такі знаки зменшать кількість правопорушень у нашому місті. А також додасть сміливості в своїй правоті громадян які будуть робити таким людям зауваження, одразу підкріплювати свої слова табличкою та законом. Дякую», - зазначено в петиції.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: заборона 
Матеріали по темі