Місто

Вінничани просять «прибрати» безпритульних собак, оскільки вони створюють незручності

6 грудня 2018, 14:23

 5 грудня вінничани зареєстрували петицію, де просять «прибрати» безпритульних собак, оскільки вони створюють незручності для громадян: розносять інфекції та кусаються.

«Кількість безпритульних тварин, особливо собак, викликає неабияке занепокоення у вінничан та гостей міста. Ці тварини створюють багато незручностей, розносять інфекції, створюють антисанітарію. Вони збиваються в зграї і не дають проходу, кусають людей.

Діти не можуть спокійно ходити до школи. Майже у кожному дворі по дві-три собаки. Це дика тварина і що у неї в голові і чим вона хворіє – нікому не відомо.

Вінниця – дуже красиве місто і дійсно відчуваеться, що місцева влада піклується про його благоустрій, про що містяни безумовно вдячні, але щодо безпритульних тварин – ситуація дійсно викликає неабияке занепокоення», – зазначає автор петиції.

Станом на сьогодні, звернення підписало 26 людей, щоб її розглянули, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, вінничани зареєстрували звернення до міської ради, де просять посприяти порушенням правил паркування у місті, оскільки паркування автомобілів у невизначених місцях створює незручності для громадського транспорту та жителів міста.

Вінниця.info

Теги: собака петиція тварина 
Матеріали по темі