Суспільство

Вінничани просять створити додатковий маршрут з Академічного до вокзалу та змінити маршрут автобуса 2А

6 липня 2017, 10:23

 На сайті Вінницької міської ради 5 липня опубліковано дві петиції, в яких городяни просять створити додатковий маршрут з мікрорайону «Академічний» до залізничного вокзалу та змінити маршрут автобуса 2А ДПЗ (Хутір Шевченка - Старе Місто).

Відповідні звернення зареєстровані на сайті місцевих петицій.

Громадянин Григорій Коваль пропонує створити додатковий маршрут з мікрорайону «Академічний» до залізничного вокзалу. Петиція зареєстрована 5 липня, станом на 6 липня 10 год вона зібрала 3 підписи з 350 необхідних.

«Велике прохання, виділити додатково міський транспорт по маршруту Мікрорайон «Академічний» - Залізничний вокзал, хоча б у часи «пік» - вранці с 7-10 години та вечором з 17-21.», - зазначено в петиції.

Цього ж дня Василь Драч зареєстрував петицію, в якій просить мерію змінити маршрут автобуса 2А ДПЗ - Хутір Шевченка - Старе Місто.

«Доброго дня підтримайте петицію про зміну маршруту муніципального автобуса який їздить за маршрутом 2А ДПЗ- Старе Місто щоб він заїздив ще й на Хутір Шевченка так як великих витрат для цього не потрібно, і ця петиція поліпшить транспортну розв’язку в м. Вінниці прошу підтримати цю петицію.», - зазначено у зверненні.

Петиція зареєстрована 5 липня. Станом на 6 липня петицію жодна людина не підписала.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: автобус Вінниця 
Матеріали по темі