Місто

Вінничани просять відрегулювати рух на проблемному перехресті між «Епіцентром» та дорогою на Зарванці

21 січня 2017, 15:43

 19 січня на сайті місцевих електронних петицій вінничани зареєстрували звернення, в якому просять владу встановити світлофор на перехресті Хмельницьке шосе – Зарванці – «Епіцентр», або облаштувати «круговий рух». Станом на 21 січня петиція зібрала 31 підпис з 350 необхідних.

«В цьому місці за останні роки дуже збільшився потік транспорту. Причиною цьому стало спорудження гіпермаркету Епіцентр та активне будівництво приватних будинків в с. Зарванці.

Наявність нерегульованого пішохідного переходу через Хмельницьке шоссе і відсутність будь-якого пішохідного переходу через дорогу, яка веде до с. Зарванці тільки погіршують ситуацію. Наприклад, вранці авто, яке хоче з Зарванців виїхати у напрямку Вінниці не може виїхати без порушення правил, оскільки в лівому ряду в напрямку Хмельницького постійно стоїть черга автомобілів, що повертають до Епіцентру. Така ж сама ситуація ввечері, коли транспортний потік за напрямком Хмельницького настільки щільний, що іноді доводиться чекати по 3-5 хвилин на можливість вклинитись і повернути наліво. Так як Зарванці нарешті отримали нормальну дорогу а також наскрізний проїзд до Якушинець, потік автомобілів буде лише збільшуватись.

Пропоную розглянути можливість облаштування цього перехрестя шляхом встановлення світлофору або кругової розв’язки», - зазначено в зверненні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дорога рух світлофор 
Матеріали по темі