Місто

Вінничани просять змінити час руху автомобілів по Соборній

5 жовтня 2018, 10:10

 На сайті електронних петицій, 4 жовтня вінничани зареєстрували петицію, у якій звернулись із проханням до Вінницької міської ради змінити час руху автомобілів по вулиці Соборній.

«Зранку, коли всі поспішають на роботу та до дитячих закладів і шкіл практично неможливо дістатись зі Старого міста до районів Вишенька, Хмельницьке шосе, Поділля. Значна ділянка дороги заблокована, Староміський міст та вулиця Коріатовичів "стоїть", а тепер ще закрита і Соборна. Міський транспорт також має певні обмеження у даному напрямку. Наприклад від кінцевої зупинки "Будинок відпочинку" іде лише один 14 маршрут на Залізничний Вокзал (дублюється 14а) і дітям важко добиратись до школи з пересадками у переповненому громадському транспорті. 

Прохання змінити обмеження руху по Соборній до 8-9 години ранку, дати можливість добиратись до роботи вчасно. Закриття руху по Соборній було б доцільним при розгляді питання розширення дороги і транспортного потоку по вулиці Коріатовичів та будівництві нового мосту з розвантаженням даної ділянки», – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні петицію підписало 29 людей із 250 можливих. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Нагадаємо, 1 жовтня центр Вінниці зaкрили для привaтних aвтомобілів. Їздити вулицею Соборною може громaдський трaнспорт і водії, котрі тaм проживaють чи прaцюють. Обмеження діє з 6 рaнку до 22 години вечорa.

Вінниця.info

Теги: транспорт вулиця петиція 
Матеріали по темі