Суспільство

Вінничани відправили бійцям в АТО великодні смаколики і прапор, який підпишуть для Президента Литви

25 квітня 2016, 13:29

 25 квітня з Вінниці в зону АТО відправили гуманітарну допомогу до Великодня для бійців, які захищають Україну. Також бійцям волонтери везуть прапор україно-литовський, де хлопці залишать свої підписи, а потім його подарують Президенту Литви.

Волонтери везуть Захисникам різні продукти до Великодніх свят, а саме паски, крашанки, свіже м'ясо, пиріжки, яйця, молоко, картоплю, консерви, крупи, яблука, груші, солодощі, а ще домашні салати та дитячі листівки.

Окрім продуктів харчування, волонтери везуть 3-х метровий україно-литовський прапор, де хлопці залишать свої підписи і волонтери його передадуть особисто Президенту Литви – Далі Грибаускайте.

 «В АТО веземо зшитий прапор український і литовський. Там, де ми будемо зупинятися і давати гостинці хлопцям, вони будуть на ньому розписуватися. А вже з підписами ми прапор завеземо Президенту Литви. Це, можливо, в знак єдності. Литва постійно допомагає Україні і ось нещодавно вони забрали до себе поранених хлопців на лікування», - каже волонтер та голова Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

До збору допомоги долучилися люди зі всієї Вінниччини, учні, підприємці, фермери,  а також значну допомогу зібрали прихожани шаргородського костелу Св. Флоріана.

Волонтери розповідають, що планують завести гостинці бійцям в Піски, Авдіївку, Щастя, Мар’їнку, Краматорськ, Сєвєродонецьк…

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: Литва прапор 
Матеріали по темі