Суспільство

Вінничани відправили гуманітарний караван з оркестром на лінію фронту в АТО

29 вересня 2015, 17:57

 29 вересня у Вінниці з майдану Незалежності відправили 6 автівок з гуманітарним вантажем на Схід. Разом з допомогою з концертною програмою до бійців поїхала музична група «To heaven» та композитор і співак Сергій Брайлян.

Цього разу бійцям на Схід везуть одяг, продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, гумові чоботи, ноші, дитячі малюнки, бронежилети, маскувальні сітки…

Підтримати і трохи збадьорити бійців в зоні АТО поїхали разом з волонтерами і гуманітарною допомогою музична група «To heaven» та співак Сергій Брайлян. Музиканти розповідають, що співатимуть різножанрові пісні, але здебільшого патріотичного характеру. Планують дати близько 10 концертів, це в Сватово, в Краматорську, в Красноармійську,в Волновахі, в Артемівську, в Новоайдарі, в Маріуполі…

Андрій Книжник керівник обласного громадського формування «Самооборона Майдану» розповів що концертну програму почують мало не всі бійці, які на сході.

«Сьогодні відправляється 2 частина конвою. Були проблеми з паливом, ми вимушені були допомогу відправляти частинами, перша частина пішла з продуктами, які швидко псуються. Сьогодні йдуть останні 8 машин, з них одна машина, яка везе з собою співаків, ще одна машина везе їх апаратуру. Ми спустимося по лінію фронту, де можливо, де є хоч невеличка кількість наших хлопців. Це духовна їжа, яка потрібна як і фізична їжа, ми цей марш підготували, аби підтримати наших хлопців, аби вони відчували, що вони не є одні, і що всі люди пам’ятають про них», - каже самооборонівець.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


Теги: АТО допомога оркестр 
Матеріали по темі