Місто

Вінничани закидали один одного кольоровими фарбами. Яскравий фоторепортаж з Holi Fest

8 липня 2018, 21:03

 8 липня у Вінниці на Вишенському озері під час «Купальського пікніку» відбувся фестиваль яскравих фарб. Поруч в парку Дружби народів вже третій день діяв «Vinnytsia Food Fest».

На території фестивалю кожен міг придбати пакетики з фарбою за 20 та за 40 гривень для масових кольорових боїв, які розпочалися о 19 годині. Головною метою було спочатку підкинути усім разом кольорову суху фарбу вгору, а потім закидати як найбільше нею людей.

Протягом 3 днів на Вишенському озері волонтери продавали різнокольорові фарби. Організатори розповідають, що кошти зібрані з її продажу будуть витрачені на дітей з малозабезпечених сімей.

«Вперше ми вирішили у фестиваль додати благодійну складову публічно. До цього ми допомагали малозабезпеченим сім’ям міста продукцією. Тобто, учасники фестивалю робили внесок не коштами, а самою їжею і ми потім передавали її у сім’ї. Благодійна складова Holi Fest в тому, що кошти з продажу фарби будуть реалізовані протягом двох тиждень після фестивалю саме на діток з Вінниці, які з малозабезпечених сімей. Ми проведемо курс арт-терапії для цих діток. Це буде неформальний спосіб психологічного лікування» - каже організатор фестивалю Світлана Ярова.

На масштабному фестивалі «Vinnytsia Food Fest» можна було скуштувати все чого душа забажає. Тут вінничанам просто неба готували тако, шашлики, овочі-гриль, плов, рибну юшку, хінкалі, бургери… Для любителів морепродуктів – мідії, рапани, кальмари, креветки, різноманітна риба. А також можна було скуштувати вино, пиво, різноманітні коктейлі, холодну каву, морозиво, глінтвейн…

В рамках акції «Єдина родина» просто неба тут готували цілого кабанчика вагою майже 100 кілограмів та роздавали порції безкоштовно. Саме сюди вишикувалася найбільша черга вінничан. Організував дану акцію Сергій Кудлаєнко.

 

Нагадаємо, що 7 липня на озері влаштували битву водою. А вечері тисячі вінничан прийшли подивитися на Fire show, пострибати через купальське вогнище та запустити вінки на воду. Нічний фоторепортаж.

Як все відбувалося дивіться у яскравому фоторепортажі від Вiнниця.info.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото і відео - Світлана Радостєва

Теги: фарба холі 
Матеріали по темі