Культура

Вінничани зібрали 2,5 тисячі на прем'єрі фільму про «кіборгів»

12 березня 2015, 13:52

Нещодавно у Вінниці презентували документальну стрічку «Добровольці Божої Чоти» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія. Вхід на показ у кінотеатр «Родина» був за добровільними внесками. Загалом вінницький глядач зібрав 2400 гривень на розвиток українського кіно. Знімальна група планує витратити їх на демонсрацію фільму у багатьох країнах світу.

Про це повідомляють «Новини культурного життя Вінниці».

В зарубіжному прокаті кіно називається «The Ukrainians». Стрічка демонструє, як з руїн і попелу Майдану постає українська армія. Це кіно про щоденну реальність захисників України, правдиву чоловічу дружбу, переосмислення власного патріотизму і героїчні вчинки.

Музикою до фільму слугують композиції культового гурту «Кому Вниз». А назва фільму – це назва основної музичної теми, пісні, яку склав один з бійців Олексій Бик.

До Вінниці фільм показали не лише в обласних центрах, але і у невеличких містечках. Знімальною групою фільму вже проведено кілька пробних показів закордоном, подано заявки на більш ніж 200 світових кінофестивалів.

З 13 по 19 березня патріотичний фільм про боротьбу за вільну єдину Україну «Добровольці Божої Чоти» дивіться у кінотеатрі «Родина». Початок сеансів о 16.00. Вартість входу – 15 грн.

Нагадаємо, що 6 березня у Вінниці показали фільм про "кіборгів" Донецького аеропорту.

ВИННИЦА.info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: АТО кіборги фільм кіно 
Матеріали по темі