Місто

Вінничани знову просять мерію привести до ладу підземний перехід на «Урожаї»

21 жовтня 2018, 17:57

 17 жовтня на сайті місцевих петицій зареєстрували звернення, в якому просять відремонтувати підземний перехід біля ринку «Урожай» та привести його в належний санітарний стан. Станом на 21 жовтня петиція зібрала 205 підписів з 350 необхідних. До завершення збору підписів залишилось 10 днів.

«Найбільший і найвідвідуваніший підземний перехід у Вінниці, мабуть, відомий усім не тільки своєю зручністю, а й наявністю в ньому туалету і кіосків з шаурмою, адже перемішаний сморід від цих послуг "заманює" перехожих з перших кроків наближення до цього місця. Темні коридори та безлад створюють картинку смітника у нічний час, а повна антисанітарія і недогляд за центральним підземним переходом міста породжує ненайкращі враження від цього району загалом.

Можливо там потрібно просто прибирати і усе періодично мити? Можливо там потрібно провести капітальний ремонт туалету та інших закладів? Можливо потрібно привести в порядок освітлення?

Аби не лякати містян і гостей Вінниці переходом на Урожаї, потрібно облагородити це місце, використавши усі доступні на даний момент варіанти. Чи то буде капітальний ремонт, чи хоча б елементарна перевірка санітарного стану і прибирання в цьому людному місці», - зазначено в електронному зверненні.

Варто відмітити, що за останні три місяці це друге звернення на тематику ремонту підземного переходу біля ринку «Урожай».

Вiнниця.info

Теги: урожай перехід благоустрій 
Матеріали по темі