Суспільство

Вінничани зустріли захисників. Бійці Нацгвардії повернулись додому не всі

13 липня 2015, 14:02

 13 липня до Вінниці повернулись службовці частини 3008, які з травня місяця тримали оборону на блокпостах на буремному сході в зоні АТО.

Дружини, мами, діти, друзі та рідні прийшли зустріти наших Героїв з квітами, повітряними кульками. Діти з нетерпінням чекали своїх татусів і щохвилини виглядали колону автомобілів військових.

До Вінниці повернулись 417 бійців Нацгвардії частини 3008.

Зустріч розпочали з хвилини мовчання в пам'ять за загиблими хлопцями.

Додому, на жаль, повернулись не всі. Як відомо, в ДТП, що сталась вчора на Полтавщині, загинув Сергій Павлюк, ще двоє хлопців, які отримали травми, залишились в лікарні Пирятина.

«За кермом легковика був водій - молодий хлопець, дівчина і ще один пасажир. Три чоловіка було. В’їхали в колону. Відстань була десь до ста метрів. Автобус був в колоні сімнадцятий. Виїхав (легковик – ред.) з правої сторони по руху колони перед автобусом. Автобус вдарив «Фольксваген», інертно його занесло в праву сторону, де стояв автомобіль фура під знаком «Зупинка заборонена». Автобус правою стороною вдаряється в кузов фури.

Один загинув, чотири отримали травми, два госпіталізовано в районну лікарню Пирятина…

Ми стояли на передових блокпостах – це Кримське, Бахмутка, Нижнє. Він (Сергій Павлюк – ред..) багато чого побачив, пережив. Досвідчений. Жалко… Важко…», - говорить Підполковник Нацгвардії Віталій Стипанисько.

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: Нацгвардія повернення 
Матеріали по темі