Місто

Вінничанин організовує «домашній» фестиваль вина. Учасників частуватиме наливками, винами з кульбаби і пелюсток троянд

17 жовтня 2017, 13:50

 Вінницький Дід Мороз Олександр Шемет 22 жовтня організовує сімейний фестиваль вина прямо у себе вдома. У програмі - збір винограду, майстер-класи та дегустація ексклюзивних вин.

Шемет пропонує усім охочим реєструватися на безкоштовний захід через свою сторінку у «Фейсбук», та обіцяє пригощати всіх учасників бограчем, вином та наливками власного виробництва.

В колекції вінничанина є вино з кульбабок, помідор, з пелюсток троянд, шовковиці, бузини, ожини, калини, смородини, порічок, шовковиці, малини, ожини, калини…

«Я запрошую до себе на мікро-фестиваль. Кожен фестиваль це свято, це дійсно свято. Розпочнеться він з того, що учасники спочатку позбирають виноград. В мене його приблизно 100 кілограм. Бажано взяти з собою робочий одяг. Потім цей виноград ми потопчимо і влаштуємо фотосесію.

Для учасників фестивалю я проведу майстер-клас. Розповім та продемонструю, як правильно приготувати домашні алкогольні напої. Після цього відбудеться дегустація різних домашніх вин та наливок, які я готував. Серед них є вино з помідор, кульбабок, з пелюсток троянди… Я думаю приблизно 10 сортів вина мої гості зможуть скуштувати», - каже Олександр Шемет.

Нагадаємо, 15 жовтня у Вінниці на фестивалі-пікніку «Громадська кухня» дівчата чавили ногами виноград.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль вино 
Матеріали по темі