0

106

0

Вінницький “Колос” вдев’яте здобув хокейний Кубок України

У Вінниці відбувся Кубок України з хокею на траві серед чоловічих команд. На старт вийшли вісім колективів, серед яких були три місцеві клуби. В фіналі вінницька команда “ОКС-ШВСМ-ЦОП” перемогла збірну Черкаської області з рахунком 3:2 і вдев’яте здобула хокейний Кубок України.

Про це повідомляє Відділення національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

В поєдинку за бронзові нагороди клуб “Старт” (Бердичівський район) перемогла “Політехнік” (Коростень) з рахунком 4:3. Один з фаворитів змагань – команда “ШВСМ-Олімпія” (Вінниця) на старті Кубку України через “сліпий жереб” поступилася майбутнім чемпіонам з рахунком 1:11 і далі не боролася за медалі. В поєдинку за п’яте місце команда Миколи Касянчука перемогла збірну Дніпропетровської області по буллітам з рахунком 3:1 (після нічиєї в основний час – 3:3).

Кубок України з хокею на траві фінішував несподіваним романтичним епізодом. Перед урочистим закриттям бігову доріжку стадіону Центрального парку у Вінниці засипали пелюстками троянд. По ним вийшов вже переодягнений 22-річний місцевий хокеїст Іван Яковенко, який став володарем Кубку України в складі ХК «ОКС-ШВСМ-ЦОП». Він став на одне коліно, вручив своїй 21-річний дівчині Аліні букет квітів і запропонував “руку і серце”. Вона була зворушена і навіть дещо шокована від несподіванки, але після нетривалих роздумів пристала на пропозицію коханого. Аліна та Іван стали головними героями святкувань переможців Кубка України.

Майстер спорту, член національної збірної України з хокею на траві Іван Яковенко пояснив, чому він обрав саме стадіон місцем для пропозиції “руки і серця”.

“Я хотів, щоб моя пропозиція одружитися була для Аліни неочікуваною. І вибрав підходящий момент для цього. Думаю, жодна дівчина не чекає романтичного визнання під час спортивних змагань. Коли відбудеться офіційна церемонія одруження, поки не знаю, будемо над цим думати.

Вінничанин здобув хокейний Кубок України і після змагань зробив коханій пропозицію - фото 2