Культура

Вінничанин зіграв роль героя-коханця в кліпі польської співачки, яка є учасницею «Євробачення 2017»

13 лютого 2017, 14:11

У Польщі закінчилися зйомки кліпу «Причина» відомої місцевої співачки Агати Нізінської. Артистка бере участь у конкурсі «Євробачення-2017». Головну роль у її відео до  пісні зіграв вінничанин Роман Заданюк.

«Третій рік живу у Польщі. Тут працюю актором та моделлю. Був кастинг на кліп. Вирішив спробувати. Як виявилося, кліп бере участь у цьогорічному конкурсі «Євробачення». Кастинг був великий. Я пройшов. А співачка Агата Нізінська, коли мене побачила на знімальному майданчику, впізнала. Ми вже знайомилися восени, коли вона проводила вечірку присвячену завершенню літа. Крім того, я можу назвати себе успішним у Польщі. За останній час взяв участь у 70 проектах. Це кліпи, реклами, кіно», - ексклюзивно для Вінниця.info  прокоментував  Роман.

Кліп відзняли за максимально короткий термін.

«На зйомки пішло два дні. Чотири на монтаж. Проте, відгуки у польських музикантів та глядачів дуже позитивні. Відмічають прекрасну музику, слова, монтаж. І, з великою приємністю для мене, гру акторів. Кажуть,  я був дуже органічний у ролі. Навіть без слів зміг передати, що мене покинула жінка. Дуже емоційно. Грати героїв-коханців, то вже моя звична справа. Понад шість років тому знявся у кліпі французької співачки Лари Фабіан. У відео показали історію Анни Кареніної, я виконав роль графа Вронського.  Перед цим довго шукали актора, який би підійшов на роль Вронського. Мене затвердили без проб.  Агата, як і Лара,  дуже прості люди. З ними було легко працювати. Пісня Агати цим часом проходить відбірковий тур у Польші. Сподіваюся, що увійде до національного фіналу та поїде в Україну на "Євробачення - 2017", від якої вона у захваті", - зауважив Роман.

Найближчим часом Роман дасть для Вінниця.info ексклюзивне інтерв’ю, де детально розповість про еротичні сцени з Ларою Фабіан, чому вміє говорити мовою жестів, пригадає співпрацю з Лободою та розкаже, з чого починалася його модельна кар’єра.

 

 Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Роман Заданюк 
Матеріали по темі