Суспільство

Вінничанин знімається у кліпах зірок шоу-бізнесу та рекламах відомих брендів. Відео

21 грудня 2017, 12:17

 Олександр Прохоров знявся в рекламі алкогольного бренду «ALeXX». У ролику – грає роль головного героя: стильного, впевненого і звабливого. 26-річний актор родом із Жмеринки, що на Вінниччині. Зізнається, подібні зйомки мав і раніше, зокрема у кліпах відомих співаків.

«Після Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича закінчив Київський університет культури й мистецтв. Сьогодні я танцівник D'arts Dance Project. 

Працюю на «Х-факторі» як учасник балету.

Щоб отримати роль в рекламі «ALeXX», пройшов кастинг. Напевно, чимось сподобався режисеру та замовнику, що обрали саме мене. Все вийшло красиво і професійно. Працювала велика команда режисерів, операторів, постановників, декораторів, стилістів, гримерів, фотографів. Кожен виконав роботу на 100% - тому й результат вийшов чудовий», - розповідає хлопець журналісту Вінниця.info.

Побачити Олександра можна також у кліпі співачки Камаліії на пісню «Timeless». Як танцівник балету актор знімався у відеороботах на композиції Наталі Могилевської, Злати Огневич, Наталки Карпи та Інгрет.

Відомий жмеринчанин рекламував «Оболонь», «Карсил» та «Smart Attire Shirts' Boutique». 

Вінниця.info, фото надані редакції Олександром

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: свято інтервю 
Матеріали по темі