Події

Вінничанина, якого підозрюють у вбивстві двох дітей, матері та жінки, взяли під варту з викликом лікарів. Фото

2 січня 2019, 18:52

 2 січня Вінницький міський суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою підозрюваному у вбивстві чотирьох людей. 31 грудня в мікрорайоні «Академічний» 30-річний чоловік молотком забив двох жінок та двох дітей – 7-річного хлопчика та 3-річну дівчинку.

«Не світіть на мене, не фотографуйте, я не розумію, що відбувається… Я нічого не пам’ятаю. Я до кінця не розумію, що і як», - говорив в залі судового засідання підозрюваний 30-річний Анатолій.

В суді ймовірний злочинець зазначив, що він 24.11.1988 року народження Малець Анатолій Валерійович. Вища освіта. Технічна. Сімейний стан – розлучений. До кримінальної відповідальності раніше не притягався. Працює приватним підприємцем. Проживав останнім часом по вулиці Миколаївська, 3 (в будинку, де скоєно вбивство).

В підозрюваного є ще одна дитина – 1-річна дівчинка.

Прокурор повідомив, що в лютому 2015 року подружжя розлучилось. Чоловік залишився проживати з родиною, потім з ними почала проживати мама підозрюваного. Після розлучення між дружиною і чоловіком постійно виникали конфлікти з приводу постійних зрад чоловіка з іншою жінкою.

Коли прокурор зачитував, що чоловік умисно вбив рідних молотком під час чергової суперечки, підозрюваний сказав що йому погано, але продовжили слухати справу.

«Під час огляду місця події по Сабарівському шосе біля огородженої території серед побутового сміття виявлено та вилучено молоток – знаряддя злочину, чоловічі труси синього кольору та білий полімерний пакет, в якому знаходилась письмова заява від Малець Анатолія Валерійовича, де він коротко розповів про те, що це він вчинив вбивство своїх дітей і колишньої дружини та своєї матері. Тому просив би обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб», - сказав прокурор.

Пізніше адвокати попросили викликати Анатолію лікарів, мовляв, його психо-емоційний стан загрожує здоров’ю. В суді оголосили перерву. Лікарі швидкої констатували, що загрози життю підозрюваного немає. Слухання продовжили, але потім захист підозрюваного вимагав зробити засідання закритим.

Суддя Ковбаса клопотання задовольнив частково – суд залишили відкритим, але матеріали справи, які зібрали слідчі залишили закритими для суспільства.

Слідча лише встигла розповісти, що на двох поверхах квартири кругом була кров.

«Не було жодного місця, де не було людської крові. На першому поверсі виявлено труп Малець Надії (дружини), на другому поверсі – труп Малець Валентини (матері) та Малець Дениса (сина). Дівчинку на момент огляду місця події було госпіталізовано до Вінницької обласної лікарні, де вона померла…», - сказала слідча.

Суд обрав підозрюваному запобіжний засіб – 60 діб тримання під вартою на час слідства, без права внесення застави.

 

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вбивство 
Матеріали по темі