Суспільство

Вінничанка 7 років судиться з сусідами, бо вважає, що вони їй заздрять

29 січня 2016, 11:39

 7 років скандалів і судів, бійки, викрадення, лікарні і поліція. 50-річна вінничанка Тетяна Оборончук звинувачує своїх сусідів у свідомій спробі зіпсувати їй життя. Вона впевнена, що сусіди зверху спеціально заливають її водою, забивають каналізацію і вимагають десятки тисяч гривень за придумані побої.

В свою чергу 73-річна Людмила Кузьменко в подробицях розповідає, як сім років тому Тетяна прямо в під'їзді побила її шваброю. За словами відділу комунікації ГУ НП Вінниччини, такий факт дійсно мав місце і підтвердженням цьому є висновок судмедекспертизи. Проте Обрончуки запевняють, що ніякої бійки не було.

Кузьменки визнають, що дійсно випадково затопили сусідку знизу, але лише один раз. Завдану матеріальну шкоду сплатили одразу. Тільки «постраждалим» цього виявилося недостатньо. 50-річна жінка, яка ніколи не мала сімї, впевнена, що сусіди їй просто заздрять. Вона регулярно пише заяви до поліції, в яких звинувачує сусідів у нових злочинах.

На одному із судових засідань Тетяна заявила, що її завжди переслідує власник квартири знизу, але, як виявилося, чоловік помер вже кілька місяців тому…

Вінничани прийшли в студію шоу «Стосується кожного», намагаючись врешті-решт розставити всі крапки над «і».

Справжній «трилер» дивіться в сюжеті.

ВИННИЦА.info за матеріалами "Стосується кожного"

Теги: суд 
Матеріали по темі