Культура

Вінничанка Ольга Мельник подолала два тури у боротьбі за головний приз "Народної зірки-4". ВІДЕО

1 квітня 2011, 22:25

У шоу “Народна зірка” 16-річна дівчина з Вінниці, у прямому ефірі телеканалу «Україна», своїм голосом доводитиме глядачам, що має повне право стати народною зіркою. Вона вже з першого ефіру почала епатувати публіку. На прохання одного із членів журі — Лоліти, вінничанка зняла незручні туфлі на величезних підборах прямо на сцені.

Вінничанка Ольга - наймолодша учасниця проекту, їй 16 років. Батьки ще в дитинстві помітили талант доньки й сприяли його розвитку - Оля брала участь у різних вокальних фестивалях. Від шоу "Народна зірка" Оля очікує отримати найважливіше - безцінний досвід виступу і роботи з професіоналами. Оля захоплюється фотографією, ще ходить до школи. Про те, що потрапила на шоу, однокласникам Оля вирішила не розповідати - нехай побачать її з екранів. Зате Олині вчителі вже тримають кулаки за її успішну участь.

Учасники проекту змагаються у складі десяти дуетів, разом із зірками естради та виконавців з народу, обраних за результатами всеукраїнського кастингу. Головний критерій відбору — вміння і бажання співати. Вік та зовнішність значення не мають. Оцінює старання учасників авторитетне журі. Проте вирішальним є голос телеглядачів, які можуть проголосувати за своїх улюбленців за допомогою SMS. В парі з вінничанкою Ольгою Мельник співає російська зірка Влад Топалов.

Тож підтримаємо вінничанку під час прямого ефіру, який транслюватиметься ТРК "Україна" 2 квітня о 17:00.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі