Події

Вінничанка перерахувала шахраям 35 тисяч гривень

21 серпня 2015, 12:26

 Черговою жертвою шахрая стала 44-річна місцева жителька. Довірлива жінка надала персональні дані свого карткового рахунку псевдопрацівнику банку та залишилась без заощаджень.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області.

До вінницької міської міліції з заявою про шахрайство звернулась 44-річнамісцева жителька. Жінці зателефонував невідомий, назвався працівником банку та запропонував додатково захистити картковий рахунок від шахраїв. Для здійснення операції необхідно назвати чотири останні цифри номера карткового рахунку та код, який надійде у смс-повідомленні. Погодившись на пропозицію, вінничанка залишилася без 35 000 гривень.

Слідчим відділенням зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Міліція вкотре звертається до громадян бути обачними! Ніколи не називайте незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код. Не здійснюйте незрозумілі для вас платіжні операції та не виконуйте інструкції незнайомих осіб.

ВИННИЦА.info

Теги: Шахраї банк 
Матеріали по темі