Суспільство

Вінничанка стала однією з кращих поліцейських «за версією американців» і збирається до США

28 лютого 2018, 14:48

13 березня до Вашингтону вирушає делегація українських поліцейських. Четверо найкращих копів України два тижні вивчатимуть досвід  американських колег. Одна з представниць української делегації – лейтенант Вінницької патрульної поліції Олена Вотякова. Вона розповіла Вінниця.info про майбутню поїдку.

«Наприкінці 2017 року Уряд США в рамках програми «Відкритий світ» провів Всеукраїнський конкурс  з обміну досвідом. Варто зазначити, що за останні 15 років між Україною та США у цьому заході беруть вперше правоохоронці. Сам конкурс був закритий. Особисто я не знаю, скільки у ньому взяли участь наших поліцейських. Кандидатури пропонували  одразу від  Департаментів патрульної поліції  та громадських організацій. Серед них американці і обирали переможців. Який у них був алгоритм, мені невідомо», - пояснила Олена.

На конкурс пропонували правоохоронців,  які активно займаються соціальною сферою. Разом з вінничанкою також їдуть представники з Рівного, Маріуполя, Києва та один громадський діяч. За два тижні візиту українці побувають у Вашингтоні, де зустрінуться з американськими конгресменами. Потім поїдуть до штату Теннессі. Там триватиме безпосередня робота з копами США.

«Нам покажуть, як працюють їх дільниці, судова система. Нашим представникам вже відкрили візи. Ми, можна сказати, «на валізах». Я запропонувала нашому дитячому будинку-інтернату у Ситківцях допомогти мені із сувенірами. Спільно з вихованцями ми сплетемо американцям браслети жовто-блакитного кольору. Сподіваюся, такий подарунок іноземцям сподобається», - зауважила Олена Вотякова.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця поліція США 
Матеріали по темі