Суспільство

Вінничанка Світлана Реп’ях увійшла до ТОП-5 переможниць конкурсу «Mrs.Ukraine World 2018»

26 вересня 2018, 13:20

 19 вересня у Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Mrs.Ukraine World 2018». Участь у ньому взяли 16 представниць із різних міст України. З-поміж них переможниця проекту «Місіс Вінниця 2018» вінничанка Світлана Реп’ях, яка увійшла до п’ятірки головних призерок і отримала титули у двох номінаціях: «Місіс Благодійність України 2018» та «Місіс Бізнес-Леді України 2018».

Парад успіху і краси «Mrs.Ukraine World 2018» - це конкурс, участь в якому беруть жінки віком від 25 до 50 років, котрі уже реалізували себе у бізнесі, науці, мистецтві чи громадській діяльності. Більшість з них заміжні і мають досвід материнства. «Mrs.Ukraine World 2018» є офіційним національним варіантом Всесвітньо відомого конкурсу «Mrs.World».

Право представляти Вінницю на Всеукраїнському рівні вінничанка Світлана Реп’ях виборола у травні нинішнього року. Тоді вона вразила команду журі не лише вродою, але й власним соціальним проектом. Світлана представила на суд глядачів і публіки історію унікальної подільської родини, де шестеро братів-сиріт самотужки ведуть господарство і не падають духом. Світлана донині підтримує сильну духом родину.

Під час столичної «Charity Party» у рамках «Mrs.Ukraine World 2018» Світлана Реп’ях знову проявила себе, як благодійниця. Її лот – унікальна авторська сукня у національному стилі зібрала найбільше коштів. А сама Світлана придбала ще два лоти в інших учасниць. Загалом, під час благодійного аукціону вдалося виручити 60 тисяч гривень для будівництва спортивного майданчика для вихованців Пугачовського психоневрологічного інтернату. А Світлана Реп’ях здобула титул «Місіс Благодійність України 2018» і таким чином увійшла до ТОП-5 переможниць.

У фіналі конкурсу, який пройшов 19 вересня у Regent Hill, учасниці мали три дефіле у вечірніх сукнях, національному вбранні та діловому стилі. Вони також представляли власне бачення «Що таке успіх?».

За результатами фіналу Світана Реп’ях була удостоєна титулу «Місіс Бізнес-Леді України 2018». Вона отримала ексклюзивну корону і статуетку, стрічку фіналістки та сертифікат на подорож до Парижу від партнерів конкурсу.

«Такий конкурс демонструє не просто жіночу красу. Він покликаний продемонструвати багатогранність сучасної жінки, її прагнення бути успішною у багатьох сферах», - коментує подію співорганізатор конкурсу Лілія Поліщук.

 

 

Теги: конкурс благодійність краса бізнес 
Матеріали по темі