Суспільство

Вінничанка виростила у квартирі єнота: годувала з пляшечки дитячими сумішами. Фото і відео

11 вересня 2018, 11:34

 Вінничани виховували у квартирі маленького єнота. Новий житель у сім’ї Наталі Савінської з’явився у травні. Його привезли як подарунок аж з Луганщини. Крихітному звіряті було всього три тижні. Доглядати за ним доводилося, як за дитиною.

«Годувала його з пляшечки дитячими сумішами. Кожні дві години. Купувала смекту, еспумізан, щоб все було в порядку з травленням.

Інколи брала з собою на роботу, у салон краси, то він бувало грався з клієнтками, приносив їх взуття», - розповіла дівчина журналісту Вінниця.info.

Вдень Арсєній (так назвали єнота) вільно бігав по квартирі, а вночі спав у клітці, бо дуже непосидючий.

«Сєню привчили до лоточка. Можу сказати, що він чистоплотніший за котів і собак. У догляді за ним проблем серйозних не виникало. Із задоволенням їв корм, виноград та різні фрукти», - додає дівчина.

Однак застерігає вінничан, що жити з таким домашнім улюбленцем в квартирі зовсім не просто, тому сім’я вирішила віддати його у зоодворик, що в Центральному парку.

«Коли ми з чоловіком поїхали у відпустку, то залишили його у друзів, які мешкають в приватному будинку. Там Сєня зрозумів, що таке великий простір і після повернення до квартири все стало складніше. Тому вирішили не тримати його, а віддати в хороші руки. Безкоштовно подарували у зоодворик. Часто приїжджаємо в гості, провідуємо нашого улюбленця. І бачимо, що йому там подобається, бо мешкає разом з іншими єнотами, грається, обіймається з ними», - говорить Наталя.

Власник зоодворика, Віталій, розповів, що недавно у них дійсно з’явився новий житель. Зараз він більше часу проводить вдома, а не у парку.

«Ми привозимо його час від часу. Сєня дуже непосидючий. Ще маленький і може під час гри навіть вкусити. У нього гарна компанія – ще один єнот Фунтік та дві подруги», - зазначає вінничанин. 

Вiнниця.info, фото і відео надані Наталею

Теги: тварини 
Матеріали по темі