Культура

Вінничанка Юлія Гурська підготувала "Літак" для дитячого «Євробачення-2010». ВІДЕО

8 листопада 2010, 19:33

15-річна вінничанка Юлія Гурська записала відеокліп на пісню "Літак", з якою виступатиме наприкінці листопада у Мінську на конкурсі маленьких виконавців Дитяче «Євробачення-2010».

«Зараз я активно готуюся до виступу 20 листопада в Білорусі: передивляюся записи своїх виступів, відпрацьовую кожну ноту, кожний рух – щоб усе було ідеально. Моя ціль не просто гідно представити Україну на Дитячому «Євробаченні», а повернутися додому з перемогою. Я переглядаю виступи своїх конкурентів, і вже зараз можу сказати, що маю сильних суперників. Але кожного дня я працюю над собою і своїм виступом для того, щоб бути не гіршою за них. Тим більше, що кожен виконавець має якусь свою особливість – усі ми різні. І саме на цей нюанс я зроблю акцент у своєму виступі», - розповіла Юлія Гурська.

На дитяче "Євробачення-2010" вінничанка їде за підтримки благодійного фонду Петра Порошенка. Сам засновник фонду Петро Порошенко вважає, що "незважаючи на свій юний вік і хвилювання, яке було видно під час виступу Юлі на національному відборі, вона дуже талановита і досвідчена молода зірочка".

"Я, як вінничанин, дуже щасливий, що моя землячка перемогла в національному відборі і представить Україну на такому масштабному конкурсі, як Дитяче «Євробачення». Це є дуже відповідальна місія, коли талановиті діти представляють Україну закордоном, і такі починання треба підтримувати. Для «Фонду Порошенка» це не перший досвід підтримки наших представників на Дитячому «Євробаченні», два роки тому ми допомагали Вікторії Петрик, яка посіла друге місце на конкурсі. Дитяче «Євробачення» – це іспит, який дає путівку в життя. Я переконаний, що Юля гідно представить Україну і обов’язково переможе. «Фонд Петра Порошенка» взяв на себе всі організаційні питання, щоб полегшити Юлії нелегке завдання, поставлене перед нею. Я переконаний, що це найкращий спосіб формування міжнародного іміджу України у світі", - зазначив П.Порошенко.

 ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі