Економіка

Вінниччина має найкращі умови для ведення бізнесу – рейтинг областей

28 жовтня 2017, 18:00

 У Вінницькій області найкращий бізнес-клімат в Україні. Про це свідчать показники рейтингу, який проводили фахівці Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Вінниччина єдина в державі, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. До ТОП-5 також увійшли чотири області західної України: Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська.

«Нам, звісно, дуже приємно, що незалежні фахівці, експерти та підприємці достойно оцінили нашу роботу. – Зазначає голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. – Ми постійно намагаємося створити комфортні умови для ведення бізнесу у Вінницькій області. Співпрацюємо з усіма: великим та малим бізнесом, закордонними інвесторами. Приємно, що цю співпрацю цінять і підприємці, про що свідчать результати досліджень. Вдячні фахівцям, які незаангажовано та прозоро проводили дослідження».

Зазначимо, що фахівці Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) впродовж 2016 -2017рр, в рамках програми «Лідерство в економічному врядуванні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), визначали, де найкращий бізнес-клімат в державі.

Дослідження проводилися по всій Україні окрім АР Крим. Об’єктом були малі та середні підприємства зі статусом юридичної особи усіх регіонів також фізичні особи-підприємці регіонів. Діловий клімат визначався, як сукупність факторів, що характеризують середовище діяльності бізнесу.

Визначалися також процедури ведення бізнесу, якість та ефективність функціонування інституцій, відносини між державою та бізнесом.

Рейтинг регіонального індексу ділового клімату для всіх областей України фахівці склали на основі опитування підприємців щодо чотирьох критеріїв: якість ділового середовища, поточна бізнес активність, довготривала бізнес активність та оцінка основних 3 регуляторних процедур (реєстрації, податкового адміністрування, перевірок.

Вінниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА 
Матеріали по темі