Економіка

Вінниччина отримала 22 мільйони на компенсацію кредитів для аграріїв. Кому саме дадуть кошти, визначить комісія

6 серпня 2015, 15:40

 Вінницька область отримала 22,1 млн. гривень з коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

В Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що гроші спрямують на здешевлення кредитів, які аграрії взяли на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, молодняка сільськогосподарських тварин і птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської та зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, оплати послуг, пов'язаних із виконанням ремонтних робіт і робіт (послуг) з підготовки та обробітку ґрунту, захисту рослин від хвороб і шкідників, зі збирання врожаю.

Суб’єктів господарювання АПК, яким надаватимуть фінансову підтримку, визначатиме конкурсна, яка створена при облдержадміністрації 15 червня 2015 року. Очолює конкурсну комісію директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА – Микола Неїлик .

Документи на розгляд конкурсної комісії подаються за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна – 15а, кім. 214.

ВИННИЦА.info

Теги: аграрії компенсації 
Матеріали по темі