Суспільство

Вінниччина отримала майже 500 «пакунків малюка»

24 жовтня 2018, 09:40

 23 жовтня Вінниччина отримала чергову партію «пакунків малюка». Цього разу надійшло 462 комплектів для новонароджених.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

«Із тих комплектів, які надійшли сьогодні – 66 пакунків будуть направлені в пологові будинки області, решту відвеземо матусям додому, яких виписали із пологових. Завдяки тому, що наша область забрала ті партії «пакунків малюка», від яких відмовлялися інші регіони, через те, що не хотіли приймати їх у вихідний, ми закриваємо потребу по 22 жовтня, тобто віддаємо тим, хто народив по цей час», – уточнила Наталя Заболотна.

Загалом із початку дії проекту, який реалізується в рамках Меморандуму порозуміння між урядом України та ООН, вінницький регіон вже отримав 1973 «пакунків малюка». Завдяки злагодженій роботі всіх структур та відпрацьованій логістиці усі комплекти були роздані породіллям. Одні отримували їх ще у пологових, інші – безпосередньо вдома.

Поставкою комплектів для новонароджених займається Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС). Загалом, до складу «пакунків» входить одяг для дитини віком від 0 до 3 місяців та від 3 до 6 місяців; засоби догляду, гігієни, плед, матрац та інші.

Раніше ми писали перелік , що наказом Мінсоцполітики визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до 5 тисяч гривень для комплектування одноразової допомоги «Пакунок малюка». Переглянути його можна ТУТ.

Вінниця.info, фото - Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитина пакунок 
Матеріали по темі