Спорт

Вінницька чемпіонка світу з класичного жиму свій день народження провела на тренуваннях

5 травня 2017, 18:00

5 травня святкує своє 23-річчя чемпіонка світу з пауерліфтингу серед юніорів Ірина Шкарпута. Дівчина буквально два тижні тому повернулася з США, де зайняла третє місце у класичному жиму лежачи у ваговій категорії до 52 кг. Ірина каже, один з найбільших подарунків до свого свята вже здобула. Проте, поділилася з Вінниця.info секретами, хто привітав її першою, та що вже подарували.

З Іриною зустрічаємося у спортивному клубі, де вона працює тренером. Чемпіонку всі дорогою вітають. Вона ж зауважує, на роботі подарували квіти. Білі троянди.   

«Першим мене поздоровив мій хлопець. Нічого не подарував, але сказав, що вечором чекає сюрприз.  А взагалі, поздоровляти почали з опівночі. Дзвінків дуже багато. Я взагалі не виспалася», - каже дорогою до зали.  - Найбільшого подарунку, я вважаю, що не може бути за увагу всіх близьких для мене людей. У мене є відчуття, що це сьогодні має відбутися. Тому, перевірю це ввечері, під час сюрпризу від мого хлопця»

У залі Ірина показує тренажери. З легкістю бере 120-кілограмову гантеллю. Тримаючи її однією рукою  вправно поправляє зачіску.

«Сюрпризи я дуже люблю. А робити їх, ще більше! Особливо своїми руками. От вчора був день народження у дуже доброго знайомого. Я намалювала портрет. Подарувала його. Хоч не навчалася, вміння перейняла від діда та батька. Мама мріяла, щоб я пов’язала життя з малюванням. Та не можу сказати, що мене до цього сильно тягне. Лише тоді, коли тривають важкі тренування перед змаганнями, коли помалюєш, наче отримуєш заряд енергії», - продовжує.

У Ірини насичений графік. Вже за кілька хвилин підходить дівчина, яку вона тренує. Після робочого дня чемпіонка і сама йде на тренування. Їх, каже, може пропустити у дуже рідких випадках.

«А взагалі, якщо говорити, чого хочу від життя, то звісно, гарну родину. Замість весілля, просто з’їздити з майбутнім чоловіком десь відпочити вдвох. А потім, мінімум двох дітей. Так собі думаю, що під час вагітності, до місяців трьох припиняти тренування не буду. Після пологів повернуся до тренувань на місяці четвертому. Своїх дітей не буду примушувати займатися професійним спортом. На секції для розвитку, так, звичайно. А так, треба дивитися по тому, які будуть у дитини таланти, до чого хист. Але про всі ці мрії, я серйозно подумаю через роки три. Поки маю реалізувати всі свої плани. Крім того, я маю бути повністю до сімейного життя», зауважила Ірина.

Вже зовсім скоро чемпіонка пообіцяла розповісти Вінниця.info, що її подарували сьогодні та який сюрприз зробив коханий.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Шкарпута Ірина 
Матеріали по темі