Суспільство

Вінницька громада хоче новий парк відпочинку

3 червня 2011, 14:51

Ініціативна громадськість міста Вінниці висунула пропозицію про надання спірній ділянці прибережно-захисної смуги Південного Бугу статусу місця рекреації.

Про це на прес-конференції повідомив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько.

Під час роботи «круглого столу», за участю представників обласного управління охорони навколишнього природного середовища, головного управління Держкомзему, природоохоронної прокуратури, басейнового управління водними ресурсами річки Південний Буг, були проведені громадські слухання по облаштуванню, створення зон відпочинку в плавальний період.

«Одна з громадських організацій Вінниці виступила з ініціативою та звернулась до міськради про виділення відповідної земельної ділянки поблизу р. Південний Буг по вул. І.Богуна для створення парку відпочинку», - повідомив В. Крисько

Але за словами начальника управління навколишнього природного середовища, до їх управління ще не поступало жодних документів та запитів щодо виділення земельних ділянок для створення парків.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі