101

0

Вінницька красуня здобула «срібло» на змаганнях з фітнес-бікіні. Фото

Вінничанка здобула «срібло» на змаганнях з фітнес-бікіні. Фото

Юлія Рогозіна здобула «срібло» на відкритому Кубку Києва з фітнес-бікіні, що відбувся 8 квітня у столиці. Вінницька красуня зуміла підкорити суддів ідеальною фігурою і чарівним образом. Щоб отримати бажану перемогу, доклала максимум зусиль і наполегливості. Суперницями вінничанки стали 12 дівчат зі всієї України.

Про це Юлія розповіла Вінниця.info.

«Дуже сильна категорія і велика конкуренція. Київські змагання, насправді, глобальні. Їх учасниками стають багато спортсменів, гідних перемоги.

В цьому році початок для мене вдалий: перший старт і одразу «срібло».

Судді оцінювали все: зовнішній вигляд, естетичність, образ (зачіску і макіяж), купальник, фігуру і, звичайно, дефіле», - говорить вінничанка.

Юлія Рогозіна вже 10 років працює тренером, однак у фітнес-бікіні змагається лише останні 3 роки. За цей час дівчина виборола не одну медаль. В найближчих планах – Кубок Житомира, Чемпіонат України та Європи.