Суспільство

Вінницька мерія дає області 2 мільйони на порятунок пам’ятки архітектури «Мури» у центрі міста

17 березня 2017, 18:17

 Виконком підготував до сесії Вінницької міськради рішення, яким передають обласному бюджету субвенцію 2,03 млн. гривень для реконструкції пам’ятки архітектури національного значення «Башта та мур».

Відповідне рішення прийнято виконкомом 16 березня.

«1. Передати в 2017 році субвенцію з міського бюджету міста Вінниці обласному бюджету Вінницької області на реалізацію проекту «Реставрація пам’ятки архітектури національного значення «Башта та мур» (охоронний номер 55/3) по вул. Мури, 1 в м. Вінниці. Протиаварійні та невідкладні консерваційні роботи» в сумі 2039,900 тис. грн.», - зазначено в рішенні.

Як відомо, першочергові заходи по реставрації пам’ятки архітектури ХVI століття оцінили в 3,8 млн. гривень, але тендер не відбувся через відсутність коштів. Фінансування робіт здійснюється за рахунок міського та обласного бюджетів.

Нагадаємо, питання реставрації пам’ятки архітектури національного значення «Мурів» підіймали неодноразово. В листопаді 2015 року Міністерство культури надало погодження на виготовлення проекту на виконання першочергових протиаварійних робіт.

 

 Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт Мури 
Матеріали по темі