Місто

Вінницька мерія створила комунальне підприємство та затвердила Програму працевлаштування учасників АТО. Фоторепортаж з сесії

24 лютого 2017, 12:56

 24 лютого відбулась чергова сесія Вінницької міської ради, на розгляд якої винесли 50 питань та «Різне». Серед важливих рішень: затверджено програму щодо працевлаштування учасників АТО, внесли зміни до проекту Бюджету громадських ініціатив, за якими можна буде подавати по два проекти; створили комунальне підприємство «Центр історії Вінниці», яке стане основою для створення майбутнього музею міста та інше.

Всі рішення, винесені на сесію були підтримані, але деякі питання обговорювались депутатами. В основному сьогодні слова просили представники «Батьківщини», їх турбували зміни до Програми економічного і соціального розвитку та статут КП «Фонд муніципальних інвестицій».

«Є 150 гуртожитків, які на сьогодні повинні мати програму капітального ремонту та реконструкції. В міському бюджеті, нажаль на сьогодні… ми не можемо в повному обсязі виділити на ремонти цих гуртожитків по європейських стандартів. Я пропоную зробити програму відновлення та капітального ремонту гуртожитків з залученням обласного та державного бюджетів», - говорить Юрій Іорданов (Батьківщина).

«Я попросив би відпрацювати разом з депутатами питання. Слушна пропозиція. Дійсно людей, які проживають в гуртожитках, в них набагато більше проблем і не достатньо уваги з боку Вінницької міської ради, щодо їх проблем. Ми деякі питання вирішуємо, але повинен бути системний програмний характер», - відповів мер Сергій Моргунов.

«По Фонду муніципальних інвестицій, раніше була ситуація така: різні комунальні підприємства «ходили з протягнутою рукою»: дайте кошти з міського бюджету на поповнення обігових коштів, придбання техніки і т. д. Фактично ці кошти були безповоротні. Ми років 8 чи 9 тому вийшли з пропозицією: можна виділяти бюджетні кошти, але щоб все було на поворотній основі. Та теза Юрія Івановича, що умови видачі цих позик легші по відсотках і надання позики, як в банках. Це кошти в першу чергу бюджету. Який акумулюється в рамках одного комунального підприємства, які фактично працюють на благо територіальної громади.

Щодо публічності і звітності депутатського корпусу. У вас є всі важелі контролювати діяльність будь-якого комунального підприємства, в тому числі й фонду муніципальних інвестицій», - зазначив С. Моргунов.

На завершення, в розділі «різне» депутати зачитали ряд звернень. Депутат від «Самопомочі» Олександр Зєрщиков зачитав звернення на ім’я керівництва держави щодо визнання Росії окупантом та заборонити торгівлю з окупованою територією (аналогічне звернення «Самопоміч» підготувала на сесії обласної ради 21 лютого). Їх звернення підтримали представники «Свободи» та «Батьківщини». Окрім того представники партії Ю. Тимошенко зачитали своє звернення до В. Гройсмана. Редакція опублікує його наступним матеріалам, в якому буде і відповідь міського голови на заяви депутатів.

Нагадаємо, перед початком сесії, в холі міськради влаштували пікет.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сесія міськрада 
Матеріали по темі