Політика

Вінницька міська ТВК програла суд Сергію Щетиніну

13 жовтня 2010, 18:37

Вінницький окружний адміністративний суд визнав протиправними дії голови Вінницької міської виборчої комісії Дмитра Шевчука, який одноосібно вирішив не реєструвати кандидатом у депутати міської ради Сергія Щетиніна

Про це йдеться в тексті ухвали суду від 9 жовтня.

"Визнати протиправними дії голови Вінницької міської виборчої комісії Шевчука Дмитра Анатолійовича щодо одноособового розгляду заяви Щетиніна Сергія Михайловича від 4 жовтня", - йдеться в ухвалі суду.

Суд також зобов’язав Вінницьку міську виборчу комісію розглянути заяву Сергія Щетиніна про реєстрацію його кандидатом у депутати  в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №7 у м. Вінниці.

4 жовтня Сергій Щетинін, посилаючись на норми прямої дії ст.. 71 Конституції України, подав заяву на реєстрацію його кандидатом у депутати Вінницької міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №7 у м. Вінниці.

Проте 7 жовтня замість рішення виборчої комісії її голова Дмитро Шевчук надав Щетиніну лист на бланку міської ТВК, за яким йому повідомляється про неможливість розгляду на засіданні виборчої комісії питання про реєстрацію його кандидатом у депутати міськради.

Це суперечить положенню ст. 20 ч. 1 Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", за яким виборча комісія є колегіальним органом, уповноваженим організувати підготовку, провести відповідні вибори та забезпечити додержання та однакове застосування законодавства України про місцеві вибори.

Нагадаємо, що Вінницька міська виборча комісія зареєструвала 35 партій для участі у виборах міської ради.

Зокрема, за списками від партій зареєстровані 484 кандидата в депутати Вінницької міської ради.

По мажоритарних округах на вибори в Вінницька міськрада зареєстровані 411 кандидатів від 33 партій.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі