Політика

Вінницька міська виборча комісія відмовляється надавати офіційні дані оброблених протоколів

4 листопада 2010, 11:48

Вінницька міська виборча комісія відмовляється надавати офіційні результати оброблених протоколів.

Кореспондент ВИННИЦА.info, звернувшись до заступника голови комісії Миколи Станкевича, який представляє політичну партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» стосовно кількості оброблених протоколі та у відсотках порахованих результатів, М.Станкевич лише повідомив, що оброблено 107 із 153 протоколів. Усі інші дані від відмовився повідомляти та виштовхав журналістів за двері.

Днем раніше 3 листопада, заступник вінницької міської виборчої комісії також відмовлявся повідомляти журналістам дані про голосування на місцевих виборах 31 жовтня, повідомивши, що засідання комісії відбудеться 5 листопада о 23.30, тоді і стануть відомі результати голосування. У той же час М. Станкевич не офіційно називав лідерів перегонів, проте у відсотках даних не надавав.

М.Станкевич також заперечував та агресивно реагував, щоб будь-які його слова записувались на диктофон.

Нагадаємо, за попередніми неофіційними даними Володимир Гройсман отримав майже 80% підтримки вінничан на посаду мера Вінниці.

Висуванці партії ”Совість України” перемогли у 23 з 25 мажоритарних округів на виборах депутатів Вінницької міської ради та отримали понад 30% голосів виборців.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі