0

53

0

Вінницька «Нива» не змогла дома здолати охтирський «Нафтовик»

Футбольний клуб «Нафтовик-Укрнафта» перервав виграшну серію «Ниви» у домашніх матчах, яка нараховувала шість ігор, зігравши з «Нивою» у нічию 2:2

Футбольний клуб «Нафтовик-Укрнафта» перервав виграшну серію «Ниви» у домашніх матчах, яка нараховувала шість ігор.

Команда з Охтирки двічі відновлювала статус-кво по ходу матчу.

А автором першого голу став Сергій Герасимець. Півзахисник «Ниви» на 13 хвилині точно пробив у нижній правий від голкіпера кут воріт після призначеного арбітром матчу штрафного удару. Гості відігралися всередині першого тайму також після виконання стандартного положення. Розіграш штрафного удару охтирськими футболістами завершився точним ударом Романа Каракевича.

У другій половині зустрічі вінницькі уболівальники стали свідками двох результативних атак. На 60 хвилині зустрічі дубль у матчі оформив Сергій Герасимець. Півзахисник «Ниви» точно пробив по воротам після пасу головою нападаючого вінничан Дмитра Козьбана. А через 14 хвилин вже голкіпер нашої команди витягував м’яч з сітки власних воріт. Другий гол гравця «Нафтовика-Укрнафта» Романа Каракевича став останнім у цій зустрічі.