70

0

Вінницька «Нива» проведе поєдинок з житомирською футбольною командою «Полісся»

«Нива», яка закріпилася на третьому місці, приймає житомирське «Полісся»

5 травня вінницька «Нива» приводить вдома поєдинок 24-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Нашим суперником буде «Полісся» (Житомир), яке кардинально підсилило склад під час зимової перерви.

Про це повідомляє прес-служба СФК «Нива».

Гра відбудеться на Центральному міському стадіоні.

Початок – о 17:00.

В попередньому турі нинішні опоненти здобули перемогу. Наша «Нива» в Моршині, завдяки реалізованому Володимиром Савошком пенальті, перемогла «Скалу» – 1:0. Тим часом «Полісся» вдома здолало ФК «Львів» – 2:0.

Суперники в цьому чемпіонаті вже провели два очних поєдинки, і обидва – в Житомирі. Там наша команда двічі перемогла – із розгромним рахунком 4:0 та 2:0.

Також суперники зіграли товариський поєдинок під час тривалої зимової перерви. Він завершився із рахунком 1:1. Але зараз «Ниву» нічия не влаштовує. Вона веде боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці, яка дає теоретичні шанси (за певних обставин) на підвищення в класі.

Вінницька «Нива» проведе поєдинок з житомирською футбольною командою «Полісся» - фото 2