Спорт

Вінницька «Нива» обіграла київське «Динамо»

29 листопада 2010, 07:51

Команда футболістів вінницької «Ниви» 2002 року народження, які вперше грали у товариському виїзному матчі, переграли команду однолітків-футболістів київського «Динамо» з рахунком 4:3.

Матч проходив 27 листопада 2010 року на тренувальній базі київського «Динамо» у Конча-Заспі. Команди складом по 6 гравців грали на критому манежі із штучним покриттям 2 тайми по 30 хвилин.

7-ми та 8-річні футболісти після підйому о 6-й годині ранку та майже 6-годинної подорожі до Києва вже у першому таймі вели з рахунком 2:0. Проте, наприкінці тайму обороні вінницької «Ниви» не вдалось втримати рахунок і на перерву команди пішли із нічийним рахунком 2:2.

Другий тайм розпочався активною атакою обох команд і за 15 хвилин вінницькі нападники забили гол у ворота динамівців. Кияни із відповіддю не забарилися та за декілька хвилин відновили рівновагу в рахунку - 3:3.

Майже до самого кінця матчу обидві команди створили ще не один гострий момент біля воріт своїх суперників, проте забити вирішальний гол у цій зустрічі та втримати перемогу до кінця гри вдалося вінничанам.

Обидві команди, незважаючи на юний вік футболістів, на полі поводились не гірше дорослих футбольних зірок. Вони, незважаючи на те, що це була лише товариська зустріч, до фінального свистка судді, не збавляли темп гри, намагаючись вибороти жадану перемогу для своєї команди. Не обійшлась зустріч і без зіткнень, фолів, ударів в штангу, гострих подач з кутового та майже гольових ударів зі штрафного. Вінницькі футболісти у цей день були «на висоті» та заслужено перемогли.

Тренери юних футболістів Микола Загоруйко та Олександр Дусанюк задоволені грою та результатом зустрічі свої вихованців. «Матч із командою київського «Динамо» – це перша виїзна гра команди вінницької «Ниви» 2002 року народження. Розпочали ігри на виїзді ми з дуже сильною командою, а перемога у цій зустрічі є – вкрай важливою для нашої команди», - сказав М.Загоруйко.

Перша подорож для юних вінницьких футболістів була цікавою та важливою, адже вони вперше побачили знамениту тренувальну базу відомого київського «Динамо», із захватом роздивляючись усе навкруги – величезну тренувальну базу із кількома критими та відкритими полями, шестиповерховим центральним корпусом із басейном, тренажерним залом та готелем для вихованців і футболістів клубу, а також величезний, висотою з п’ятиповерховий будинок, пам’ятник футбольному м’ячу.

Хотілося б вірити, що ця маленька перемога юних вінницьких футболістів стане поштовхом до створення не менш якісної та потужної футбольної бази у Вінниці, де зрощуватимуть зірок футболу світового рівня.