Суспільство

Вінницька область підготувала будматеріали для постраждалих від вибухів населених пунктів Чернігівщини

10 жовтня 2018, 14:49

 Вінницька область підготувала майже тисячу листів шиферу і зарезервувала транспорт для його доставки у постраждалі населені пункти від вибухів на арсеналі поблизу Ічні, що в Чернігівській області.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА

«Ми перебуваємо у постійному контакті з керівництвом Чергнігівської ОДА і безпосередньо з головою Ічнівської райдержадміністрації. Як тільки там визначаться з потребами у будматеріалах для відновлювальних робіт ми готові підставити своє плече. Але поки там вибухи тривають і на даному етапі інші пріоритети. Попри те, ми провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації і за її рішенням вже зарезервовані для відправки в постраждалі населені пункти 20 тон шиферу – це близько 1 тисячі листів, а також транспорт для його доставки», - повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

За його словами, Вінниччина має досвід ліквідації наслідків вибухів на 48 арсеналі поблизу Калинівки, відтак, фахівці профільних підрозділів наразі консультують колег стосовно організації постевакуаційних процесів, а також налагодження обліку і документування постраждалих від вибухів об’єктів інфраструктури та домоволодінь. Від цього залежатиме оперативність організації відновних робіт та ефективне використання виділених урядом коштів, а також, організація відшкодування населенню збитків, завданих унаслідок надзвичайної ситуації.

Як відомо, 9 жовтня сталась пожежа та вибухи на території 6 арсеналу (ВЧ А-1479) Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області. Снаряди продовжують детонувати. Людей евакуювали. Станом на 10 жовтня загиблих внаслідок надзвичайної ситуації немає.

Вiнниця.info

Теги: допомога вибухи арсенал 
Матеріали по темі