Влада

Вінницька облрада 6-го скликання почала свою роботу. ФОТО

11 листопада 2010, 12:49

Депутати Вінницької обласної ради нового 6-го скликання у четвер, 11 листопада, приступили до виконання своїх обов’язків.

На установчу сесію новообраної ради прийшли всі 132 депутати, тому в залі не було вільного місця, а значна частина депутатів сиділа на приставних стільцях.

Голова Вінницької обласної виборчої комісії зачитав постову про затвердження нового складу облради, а також список обраних депутатів пофамільно.

Для того, щоб рада могла приймати будь-які рішення було створено тимчасову президію у складі Тетяни Антонець від Партії регіонів, Юрія Медведєва від Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" та Олександр Домбровський від партії "Єдність".

А для того, щоб нова рада змогла обрати собі нового голову, депутати від Партії регіонів внесли пропозицію про зміну регламенту ради, за яким вибори голови проходять за умови участі більше половини складу ради, тоді як раніше це голосування проходило за участі не менше 2/3 депутатського корпусу.

Це рішення було підтримано 70 депутатами, отже стало показовим для опозиції, яка до цього мала надію висунути свого представника на посаду голови облради. Отож у Вінницькій обласній раді Партія регіонів також бере все під свій контроль. І висунула кандидатом на посаду голови облради Сергія Татусяка. Інших кандидатур ні "Батьківщина", ні "Єдність", ні "Фронт змін", ні Народна партія не запропонували.

А о 12:30 в облраді розпочались таємні вибори голови…

Про те, кого ж Вінницька облрада обрала своїм головою буде відомо за годину-півтори.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі