Суспільство

Вінницька облрада долучила учасників АТО до програми «Власний дім» і збільшила видатки

31 березня 2016, 18:12

 30 березня на сесії Вінницької обласної ради внесено зміни до Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013 – 2016 роки. Змінами передбачено що програма направлена на забезпечення житлом молодих сімей, а також учасників АТО.

Учасники програми можуть отримати кошти на будівництво нового житла (в тому числі і багатоквартирних житлових будинків), на завершення недобудованого житла, а також придбаного незавершеного будівництва та готового житла з подальшою його реконструкцією з впровадженням енергозберігаючих технологій.

Так, в 2016 році на фінансування програми «Власний дім» з державного бюджету виділяється 21 млн. гривень, з обласного – 8,5 млн. гривень, з районних – 2,6 млн. гривень. Фінансування програми значно збільшується відповідно до внесених змін, адже попереднє рішення передбачало, з держбюджету буде виділено 8,8 млн. гривень, з обласного – 6, 5 млн. гривень, а з районних бюджетів залишились без змін – 2,6 млн. гривень.

Довідка.

Регіональна програма індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013 – 2016 роки передбачає надання пільгових довгострокових кредитів для індивідуального житлового будівництва, будівництва інженерних мереж. Також програма спрямована на покращення соціально-побутових умов життя сільського населення.

ВИННИЦА.info

Теги: житло програма кредити 
Матеріали по темі