Політика

Вінницька ОВК визначила 56 із 66 депутатів-мажоритарників в облраду

5 листопада 2010, 11:25

Станом на 9:30 ранку 5 листопада Вінницька обласна виборча комісія визначила 56 із 66 переможців виборів у Вінницьку обласну раду по мажоритарних одномандатних округах.

Зокрема, депутатами облради визнані:

Геннадій Вацак від ВО "Батьківщина" по округу 63 в Могилеві-Подільскому, який набрав 25,98% голосів виборців;

Юрій Македон від "Фронту змін" по округу 64 в Могилеві-Подільскому, який набрав 21,64% голосів;

Микола Кучер від Української народної партії по округу 61 у Ладижині, який набрав 36,11% голосів;

Олександр Березницький від ВО "Батьківщина" по округу 62 в Ладижині, який набрав 38,51% голосів;

Микола Філонов від Християнсько-демократичного союзу по округу 59 в Козятині, який набрав 17,53% голосів;

Олексій Кривопішин від Партії регіонів по округу 60 в Козятині, який набрав 56,74% голосів;

Ростислав Боровський від Партії регіонів по округу 57 в Жмеринці, який набрав 29,29% голосів;

Анатолій Любінін від Партії регіонів по округу 58 в Жмеринці, який набрав 33,88% голосів;

Володимир Волошин від Партії регіонів по округу 53 в Ямпільскому районі, який набрав 41,43% голосів;

Михайло Вдовцов від Партії регіонів по округу 54 в Ямпільскому районі, який набрав 33,95% голосів;

Микола Слободянюк від Партії регіонів по округу 51 в Шаргородському районі, який набрав 46,14% голосів;

Володимир Барецький від Партії регіонів по округу 52 в Шаргородському районі, який набрав 52,08% голосів;

Володимир Соломко від Партії регіонів по округу 49 в Чечельницькому районі, який набрав 45,36% голосів;

Павло Каленич від партії "Єдність" по округу 50 в Чечельницькому районі, який набрав 60,77% голосів;

Олег Новіцький від Партії регіонів по округу 43 в Тульчинському районі, який набрав 25,07% голосів;

Василь Подолян від Партії регіонів по округу 44 в Тульчинському районі, який набрав 49,04% голосів;

Сергій Скіць від Партії регіонів по округу 41 в Тростянецькому районі, який набрав 38,32% голосів;

Лідія Діденко від Партії регіонів по округу 42 в Тростянецькому районі, яка набрала 40,50% голосів;

Олександр Служивий від Партії регіонів по округу 39 в Томашпільському районі, який набрав 31,55% голосів;

Іван Спориш від партії "Єдність" по округу 40 в Томашпільському районі, який набрав 53,08% голосів;

Віктор Берещук від Партії регіонів по округу 37 в Тиврівському районі, який набрав 21,12% голосів;

Іван Горбатюк від Партії регіонів по округу 38 в Тиврівському районі, який набрав 22,70% голосів;

Володимир Токарчук від ВО "Батьківщина" по округу 35 в Теплицькому районі, який набрав 27,83% голосів;

Руслан Шевчук від Партії регіонів по округу 36 в Теплицькому районі, який набрав 39,12% голосів;

Роман Аксельрод від Партії регіонів по округу 33 в Погребищенському районі, який набрав 32,12% голосів;

Сергій Смотрич від Партії регіонів по округу 34 в Погребищенському районі, який набрав 24,00% голосів;

Володимир Житник від УРП "Собор" по округу 31 в Піщанському районі, який набрав 34,61% голосів;

Віктор Слободянюк від Партії регіонів по округу 32 в Піщанському районі, який набрав 54,92% голосів;

Юрій Яремчук від Партії регіонів по округу 29 в Оратівському районі, який набрав 31,98% голосів;

Віктор Яблонський від Партії регіонів по округу 30 в Оратівському районі, який набрав 42,43% голосів;

Олександр Конотоп від Партії регіонів по округу 27 в Немирівському районі, який набрав 24,48% голосів;

Петро Михайленко від Партії регіонів по округу 28 в Немирівському районі, який набрав 43,52% голосів;

Володимир Іжевський від Партії регіонів по округу 25 в Мурованокуриловецькому районі, який набрав 53,29% голосів;

Олександр Бірюков від Партії регіонів по округу 26 в Мурованокуриловецькому районі, який набрав 17,45% голосів;

Сергій Буяльський від Партії регіонів по округу 23 в Могилев-Подільському районі, який набрав 37,13% голосів;

Олег Лантух від Народної партії по округу 24 в Могилев-Подільському районі, який набрав 47,81% голосів;

Іван Мельничук від ВО "Батьківщина" по округу 21 в Літинському районі, який набрав 17,99% голосів;

Юрій Гнатюк від Партії регіонів по округу 22 в Літинському районі, який набрав 23,86% голосів;

Василь Черній від Народної партії по округу 19 в Липовецькому районі, який набрав 19,88% голосів;

Олексій Грищук від Партії регіонів по округу 20 в Липовецькому районі, який набрав 31,67% голосів;

Олексій Порошенко від партії "Єдність" по округу 17 в Крижопільському районі, який набрав 47,88% голосів;

Іван Мовчан від Партії регіонів по округу 18 в Крижопільському районі, який набрав 68,41% голосів;

Микола Рибак від ВО "Батьківщина" по округу 15 в Козятинському районі, який набрав 43,34% голосів;

Олексій Лавренюк від Партії регіонів по округу 16 в Козятинському районі, який набрав 29,13% голосів;

Валерій Якимець від партії "Єдність" по округу 13 в Калинівському районі, який набрав 31,01% голосів;

Олександр Домбровський від партії "Єдність" по округу 14 в Калинівському районі, який набрав 42,38% голосів;

Анатолій Бондар від Народної партії по округу 11 в Іллінецькому районі, який набрав 32,59% голосів;

Петро Одарченко від Партії регіонів по округу 12 в Іллінецькому районі, який набрав 74,95% голосів;

Ірек Гатаулін від Партії регіонів по округу 9 в Жмеринському районі, який набрав 33,26% голосів;

Інна Цимбал від Партії регіонів по округу 10 в Жмеринському районі, яка набрала 53,63% голосів;

Тамара Клаптюх від ВО "Батьківщина" по округу 7 в Гайсинському районі, яка набрала 19,63% голосів;

Анатолій Шульга від партії "Єдність" по округу 8 в Гайсинському районі, який набрав 19,71% голосів;

Григорій Заболотний від партії "Єдність" по округу 3 в Бершадському районі, який набрав 70,40% голосів;

Сергій Савченко від Партії регіонів по округу 4 в Бершадському районі, який набрав 27,80% голосів;

Йосип Кібітлевський від партії "Єдність" по округу 1 в Барському районі, який набрав 23,87% голосів;

Микола Ніцак від Партії регіонів по округу 2 в Барському районі, який набрав 31,58% голосів;

Поки що невідомі остаточні результати виборів у мажоритарних округах 5 та 6 у Вінницькому районі, 45 та 46 у Хмільнику, 47 та 48 у Чернівецькому районі, 55 та 56 у Вінниці, 65 та 66 у Хмільнику.

Отже, в новому складі Вінницької обласної ради Партія регіонів вже має 35 депутатів-мажоритарників, ВО "Батьківщина" – 6, партія "Єдність" – 8, Народна партія – 3, по 1 у ХДС, УРП "Собор", "Фронт змін" та УНП.

Нагадаємо, що списки Партії регіонів, "Всеукраїнського об'єднання" Батьківщина "," Української партії "Єдність" і "Фронт змін" проходять в Вінницька обласна рада, за результатами підрахунку 71,40% голосів виборців на виборах за пропорційною системою.

Зокрема, ПР набрала 21,87% голосів, "Батьківщина" - 18,93%, "Єдність" – 11,37%, "Фронт змін" – 6,29%.

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі