Суспільство

Вінницька спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО хоче добитись пільгових кредитів на житло від держави

11 серпня 2016, 17:21

 За ініціативою Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО і народного депутата - вінничанина Сергія Кудлаєнка у Верховній Раді зареєстровано законопроект №5015 Про внесення змін до ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (щодо пільгового кредитування учасників антитерористичної операції та членів сімей Небесної сотні).

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав народний депутат Сергій Кудлаєнко.

Законопроектом пропонується посилити соціальний захист учасників АТО, інвалідів та членів родин учасників Революції Гідності в частині поліпшення житлових умов через надання пільгових кредитів для будівництва, реконструкції або капітального ремонту жилих будинків і подвірних будівель, приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок.

 «Найбільша кількість звернень до моїх приймалень - це питання виділення землі та вирішення житлових проблем. 8 серпня у ВР зареєстрував законодавчі зміни до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» № 5015. Ініціатива від Всеукраїнського объєднання учасників бойових дій та волонтерів АТО підтримана і полягає в поліпшенні житлових умов учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні шляхом введення системи пільгового кредитування з терміном погашення до 30 років. Держава має забезпечити всі соціальні гарантії та підтримати наших захисників-патріотів!», - написав автор законопроекту, народний депутат-вінничанин Сергій Кудлаєнко у соціальній мережі.

Вінниця.info

Теги: АТО пільги житло 
Матеріали по темі