Культура

Вінницька студента Юлія Стратегопуло їде виборювати головну корону України

29 серпня 2010, 18:27

Незабаром у Київ з‘їдеться зіркове журі, яке й обере "Міс Україну-2010". Зокрема, право голосу матимуть: скандальна тусовщиця Періс Хілтон, зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" Єва Лонгорія, бердянська дівчина агента 007 Ольга Куриленко, обличчя "Подвійного удару" Жан Клод Ван Дамм, "Міс Світу" Ксенія Сухінова, футболіст Андрій Шевченко та топ-модель Сніжана Онопка.

Протистоятимуть вінничанці у цьогорічному конкурсі краси 25 дівчат-красунь зі всіх регіонів України.

Гостей цього вечора розважатимуть: співаки Кріс Норман, Ірина Білик, Віра Брєжнєва та Ольга Горбачова. Ведучими шоу стане чарівна пара - російський шоумен Іван Ургант та екс-"ВІА-Гра" Брежнєва.

Ювілейний, двадцятий за ліком національний конкурс краси пройде у Києві, у палаці "Україна". Обіцяно також, що цього дня у столиці зберуться всі 20 переможниць конкурсу (включно із новообраною). Українські красуні, що отримували корону з 1990 до 2009-й рік, прилетять до Києва зі Штатів, Європи, Африки.

Нагадаємо, що у березні 18-річна студентка Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ Юлія Стратегопуло перемогла у конкурсі краси «Міс Вінниця-2010» й виборола право участі у фіналі всеукраїнського конкурсу «Міс Україна-2010».


Зараз титул "Міс Україна-2009" носить Євгенія Тульчевська з Дніпропетровська.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі