Суспільство

Винницкая епархия УПЦ МП объявила 2010 - годом Православной семьи

1 лютого 2010, 12:41

У Вінницькій єпархії Української православної церкви (Московський патріархат) 2010 рік оголошений роком Православної сім’ї.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомила прес-служба Вінницької єпархії УПЦ МП.

За повідомленням, відповідне розпорядження підписано архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським Симеон.

Цим розпорядженням архієрей закликав віруючих власним прикладом свідчити про важливість побудови сім’ї на християнських засадах і необхідність поширення у суспільстві християнського ставлення до шлюбу. Для цього необхідно зміцнювати власну сім’ю та відповідно виховувати своїх дітей.

Владика нагадав, що вже з молоком матері дитина отримує основи виховання, характеру і схильність до добра або до зла. Багато в чому це залежить від морального стану матері. Тому Церква, як відзначив архієпископ Симеон, завжди наголошує на тому, що під час кормління мати повинна утримуватися від гніву, дратівливості, суму та зневіри, від шкідливих звичок та інших гріховних пристрастей, які впливають на дитину.

Церква також вчить, що чоловіки у рівній мірі з жінками відповідальні перед Богом за виховання дітей, адже виховання – це подвиг, який вони повинні робити спільно, тому що це дуже велика праця, яка не під силу одній людині.
Архіпастир закликав священиків єпархії до проповіді православного вчення про шлюб та шлюбні відносини, до роботи по відродженню престижу багатодітної сім’ї, до духовної праці з молодими людьми, які готуються до одруження, і оголосив 2010 рік у Вінницькій єпархії роком Православної сім’ї.

В зв’язку з прийнятим рішенням, архієрей розпорядився єпархіальним підрозділам підготувати відповідні заходи в 2010 році.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі