Політика

Винницкая «Свобода» считает, что БЮТ и «Наша Украина» в Винницкой области «заняли страусинную позицию»

25 березня 2010, 12:24

Вінницька обласна організація ВО "Свобода" висловлює своє здивування та обурення антиукраїнською позицією депутатів Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради з приводу нереагування на антиукраїнські заяви та антиукраїнські призначення на державні посади.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної організації ВО "Свобода".

«У той час, коли в Україні та на міжнародній арені звучать антиукраїнські заяви й відбуваються антиукраїнські призначення на державні посади, депутати Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради обрали позу страуса, який набрав у рот води та сховав голову в пісок», - йдеться у повідомленні.

ВО «Свобода» вважає, що така ситуація здається дивною та неприродною, адже більшість депутатів прийшли в обласну та міську ради під прапором національно-демократичних сил, зокрема, народного союзу "Наша Україна", головою якого є Віктор Ющенко, та всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", на чолі якого стоїть Юлія Тимошенко.

«Лідери цих політичних сил позиціонують себе палкими патріотами та залюбки використовують у своїх виступах націоналістичну риторику, чим вводять українців в оману, видаючи себе за те, чим насправді вони не є. Підтвердженням цього є позиція, а точніше, її відсутність, у депутатів Вінницької обласної та Вінницької міської рад, які представляють ці політичні сили», - заявляє облорганізація ВО «Свободи».

«Свободівці» вказують на те, що у той час, коли Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Рівненська, Волинська обласні ради і навіть Сумська міська рада протягом останніх тижнів прийняли рішення на захист честі та історичної справедливості щодо Героя України Степана Бандери та вимагають відставки з посади міністра освіти та науки України одіозного українофоба Дмитра Табачника, «вінницькі депутати своїм відмовчуванням зраджують свого виборця, який довірив їм свого часу право та обов’язок відстоювати й захищати честь української нації».

При цьому заступник голови Вінницької обласної організації ВО "Свобода" Олексій Фурман зазначив, що "тільки ділом, а не словами представники політичних сил з так званого націонал-демократичного табору можуть довести свою опозиційність нинішньому керівництву в Києві, яке намагається в обхід Конституції узурпувати владу в Україні та позбавити українців їхніх одвічних національних прав: бути господарем на своїй землі, розмовляти та навчатися рідною мовою, шанувати своїх героїв, бути великою нацією, а не придатком до Московської імперії".

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі