Політика

Винницкая «Свобода» требует от чиновников обратить внимание на изодранную государственную символику на административных зданиях

16 лютого 2010, 14:28

Вінницька обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» вимагає від вінницької місцевої влади слідкувати за виглядом державних символів на своїх установах та не робити вигляд, що не помічають у якому жахливому стані вони перебувають.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомила прес-служба вінницької облорганізації ВО «Свобода».

Українські державні прапори подертою ганчіркою вже кілька днів висять на будівлях Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації. Вінничани, які проходять повз ці державні установи, неозброєним оком бачать, як місцева влада паплюжить символи української державності.

«Таке ставлення місцевої влади до української державної символіки свідчить про відсутність серед її очільників елементарного патріотизму, - наголошує голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Маркіян Лопачак. – Тому не дивно, що місто та регіон все глибше занурюється в економічну та політичну кризу. Хочу нагадати керівникам міста та області, що вони представляють державу Україна та Вінниччину, населення якої складає 94% українців. Ми просимо журналістів висвітлити це ганебне явище аби унеможливити подібне злочинне ставлення до державної символіки у майбутньому

Якщо подібна зневага до українських державних символів буде продовжуватися, аби захистити честь української символіки, Всеукраїнське об‘єднання «Свобода» звертатиметься з відповідними позовами до суду».

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі